Okna

Wybór odpowiedniej stolarki okiennej to ważna decyzja. Nasze produkty wyróżnia najwyższa jakość profili w klasie A, solidne wykonanie oraz fachowy montaż. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą okienną.

Drzwi

Solidne drzwi wejściowe to podstawa bezpiecznego domu. U nas znajdziesz całą gamę profesjonalnej stolarki zarówno wejściowej jak i wewnętrznej. Mnogość wzornictwa, wysoka antywłamaniowość i doskonała jakość to tylko kilka z atutów, jakie możemy Państwu zaproponować swoimi produktami drzwiowymi.

Systemy przesuwne

Systemy przesuwne stanowią idealne połączenie przestrzeni wewnętrznej z zewnętrzną, zapewniając doświetlenie pomieszczenia i atrakcyjne widoki. Komfort użytkowania oraz skuteczna ochrona przed czynnikami atmosferycznymi to dodatkowe zalety, które warto uwzględnić przy wyborze systemów przesuwnych.

Fasady

Systemy ścian fasadowych są często spotykane zarówno w biurowcach, jak i w budynkach mieszkalnych. Nadają się idealnie w sytuacji gdy potrzebujemy zarówno dużej ilości światła, jak i ubogacenia elewacji budynków.

Jak odpowiednio dobrać okna?

Kilka kroków jak kupić dobre okna. Planujesz kupić nowe okna PCV? Najpierw Warto się do tego przygotować, by w przyszłości nie żałować wyboru.
Zobacz co powinieneś wiedzieć i jakie decyzje podjąć, zanim wydasz pieniądze na nowe okna.

Przygotowanie do rozmowy z producentem czy dostawcą okien

By w przyszłości nie żałować wyboru, nie licz tylko na to, że sprzedawca okien doradzi ci i o wszystkim zdecyduje. Jako klient powinieneś wcześniej zgłębić wiedzę o nowoczesnych oknach, ich parametrach, właściwościach, możliwościach. Wtedy rozmowa ze sprzedawcą będzie bardziej konstruktywna i w efekcie kupisz okna, które zdadzą egzamin przez lata, i z których będziesz zadowolony.

Wybór dostawcy okien

Najlepiej korzystać z produktów renomowanych firm. Pamiętajmy, że na jakość okna mają wpływ profile, szyby, okucia i montaż. Dlatego ważne, byśmy wiedzieli czyje profile są zastosowane w wybranym przez nas produkcie. Jeśli to jest VEKA, możemy mieć pewność najwyższej jakości. Zrób rozeznanie na forach budowlanych jakie opinie mają poszczególni producenci, jakie są wady i zalety ich okien. Istotne też jak wygląda sprawa gwarancji – o tym poniżej. Można powiedzieć, że wybór dostawcy okien przypomina nieco wybór partnera życiowego, kiedy decyzję podejmujemy sami w oparciu o własną hierarchię wartości. W przypadku okien te wartości to parametry techniczne profili, szyb, okuć i jakość montażu, dobra obsługa klientów przez osobę Cię obsługującą, ale i czynniki ekonomiczne jak: przedpłaty, rozliczenia, raty, ceny itp.

Gwarancja na okna

– ważna przy podjęciu ostatecznej decyzji o wyborze dostawcy.
Tylko pisemna gwarancja jest dokumentem obowiązującym. Przy zakupie okien dokładnie czytajmy warunki, bowiem gwarancja może dotyczyć całego okna, ale i samych okuć, szyb, czy samych profili. Oddzielną sprawą jest gwarancja na montaż. Często warunkiem otrzymania gwarancji na okno jest skorzystanie z usług ekipy montażowej wskazanej przez producenta. Montażyści również powinni dać nam gwarancję na swoje prace.

Aluminiowe okna i drzwi

Aluminium to materiał prawie idealny - lekki, wytrzymały i odporny na odkształcenia. Nie wchłania on wilgoci, zapewnia doskonałą wiatro- i wodoszczelność. Stylowy wygląd, bogactwo kształtów i kolorów profili pozwala na dobranie idealnej stolarki do Twojej elewacji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Czytaj więcej