Firma

Firma Vitron na rynku stolarki budowlanej funkcjonuje już 20 lat. Od 1997 roku wytwarza okna i drzwi z profili pcv i aluminiowych. Korzysta z produktów renomowanych firm, liderów w tej dziedzinie, takich jak Veka i Reynaers. Dzięki wieloletnim doświadczeniom przedsiębiorstwo postrzegane jest jako solidny partner dostarczający okna klientom indywidualnym, jak również instytucjom.

Vitron - Producent stolarki pcv i aluminiumHala produkcyjna i biuro handlowe w Grabówce pod Białymstokiem.

Rozwijając działalność, firma miała na względzie klienta i jego indywidualne potrzeby. Od początku stawialiśmy na jakość i niezawodność naszej stolarki, o czym świadczy liczne grono usatysfakcjonowanych nabywców. Cieszymy się zaufaniem klientów, którzy dużą wagę przywiązują do niezawodności produktów i ich wysokiej jakości.

Przedsiębiorstwo nieustannie stawia sobie nowe wyzwania, prężnie się rozwijając, czego dowodem jest uruchomiona w połowie 2009 roku inwestycja – zakład w pełni wyposażony w nowoczesną linię produkcyjną stolarki z pcv i aluminium znajdujący się w Grabówce pod Białymstokiem.

Korzystając z wieloletniego doświadczenia w produkcji stolarki aluminiowej, firma postanowiła także wprowadzić do swojej oferty ogrody zimowe, które cieszą się rosnącym zainteresowaniem klientów. Coraz więcej osób dostrzega praktyczny i estetyczny wymiar przydomowych ogrodów zimowych. Oranżeria zapewnia powiększenie przestrzeni mieszkalnej, podkreśla charakter domu oraz zwiększa jego atrakcyjność. Tego typu rozwiązanie zastosowano także w budynku firmy Vitron w Grabówce, w myśl zasady, że otoczenie przedsiębiorstwa jest jego wizytówką.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Założyciele firmy VitronZałożyciele firmy Vitron – Waldemar Żakiewicz, Andrzej Żmiejko i Zdzisław Tymiński